۰
سبد خرید شما

برنامه‌های آموزشی برای تعلیم کودکان در خانه

آیا به خاطر تعطیلی مدارس، کودکان شما نیز در خانه هستند؟ یکی از بهترین گزینه‌ها برای آموزش در خانه، استفاده از برنامه‌های آموزشی ما است.
بسته شدن مدارس در سرتاسر دنیا باعث شده‌است که همه‌ی کودکان خانه‌نشین شوند. در نتیجه برنامه‌های آموزشی تبدیل به یکی از ابزارهای مناسب شده‌اند که می‌توانند برای کودکان یادگیری و سرگرمی را به صورت هم‌زمان، فراهم کنند. 
جدول محتوا:
    •    برنامه‌های آموزشی برای تعلیم کودکان در خانه
    •    مزایای برنامه‌های آموزشی برای کودکانی که در خانه هستند
    •    چگونه بهترین برنامه‌ی آموزشی را برای کودکان انتخاب کنیم؟
    •    لینگوکیدز بهترین همراه شماست
برنامه‌های آموزشی برای تعلیم کودکان در خانه
با توجه به اینکه مدارس تعطیل شده‌اند، والدین و فرزندان آنها باید در طول مدت روز در خانه بمانند که این امر بدون مشکل نخواهد بود. ما چگونه می‌توانیم برای کودکان خود شرایطی فراهم کنیم که هم یاد بگیرند و هم تفریح کنند؟ چطور می‌توانیم راهی برای مقابله با جمله‌ی «من حوصلم سر رفته» پیدا کنیم؟ ما روشی غیر از فعالیت‌های سنتی و رایج همانند رنگ‌آمیزی کردن، خواندن، فیلم دیدن و گفتن داستان داریم؛ روش ما استفاده از برنامه‌های آموزشی آنلاین است. در واقع با استفاده از برنامه‌های آموزشی می‌توانید کودک خود را در خانه نگاه دارید و از بیرون رفتن اون جلوگیری کنید.
احتمالا می‌دانید که علاوه بر موضوع‌هایی که کودکتان در مدرسه یاد می‌گیرد، می‌توان با استفاده از برنامه‌های آموزشی مطالب جدیدی به او یاد داد و درس‌های گذشته را مرور کرد. اگر کودک شما خیلی کوچک است و هنوز به مدرسه راه پیدا نکرده‌است، بهترین اوقات خود را با این برنامه‌ها سپری می‌کند.
مزایای برنامه‌های آموزشی برای کودکانی که در خانه هستند
شما چطور می‌توانید بر برنامه‌هایی که کودکتان از آنها استفاده می‌کند، نظارت داشته باشید؟ این موضوع مشکلی پیچیده‌است. کودکان باید از برنامه‌های مناسب استفاده کنند که دارای محتواهای آموزنده باشد. همچنین شما نباید آنها را در هنگام استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی تنها بگذارید.
در اینجا می‌خواهیم به چند مزیت استفاده از برنامه‌های آموزشی اشاره کنیم:
    •    کودکان در هنگام استفاده از برنامه‌های آموزشی، لذت می‌برند.
    •    برنامه‌های آموزشی می‌توانند به کودکان شما احساس استقلال را القا کنند. آنها می‌توانند به صورت انفرادی بازی‌ها را انجام دهند و بر مشکل‌های موجود در بازی فایق بیایند.
    •    برنامه‌های آموزشی برای کودکان انگیزه بیشتری ایجاد می‌کنند.
    •    برنامه‌های آموزشی دانش کودکان را تقویت می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا مطالب جدیدی (به غیر از مطالبی که در مدرسه به آنها اموزش داده شده‌است) یاد بگیرند. 
    •    برنامه‌های آموزشی می‌توانند مهارت‌های ادراکی و بعضی از مهارت‌های خاص (زبان‌های مختلف، ریاضی،...) را برای کودکان به ارمغان بیاورند.
همانطور که می‌بینید، این برنامه‌های آموزشی می‌توانند زندگی ما را در دوران کرونا، آسان‌تر کنند. با این حال به یاد داشته باشید که باید بین میزان زمانی که کار می‌کنید و یا تفریح می‌کنید، تعادل برقرار کنید. شما می‌توانید با استفاده از فعالیت‌هایی هم‌چون حرف زدن با یکدیگر و پرس‌وجو کردن از مشکلات اعضای خانواده، ذهن خود را باز کنید. 
چگونه بهترین برنامه‌ی آموزشی را برای کودکان انتخاب کنیم؟
در اینترنت می‌توان ده‌ها هزار برنامه‌ی آموزشی پیدا کرد، اما همه‌ی آنها برای کودکان مناسب نیستند. ما در اینجا می‌خواهیم به نکاتی اشاره کنیم که شما را در انتخاب بهترین برنامه‌ی آموزشی کمک می‌کند:
    •    آنها باید به توجه به سن و میزان یادگیری فرزند شما، انتخاب شوند. همچنین آنها باید از لحاظ فکری برای کودکان چالش‌برانگیز باشند. این چالش‌ها باید به حدی سخت باشد که کودکان بتوانند از آنها عبور کنند، در غیر این صورت ممکن است که آنها علاقه‌ی خود را به برنامه‌ی آموزشی از دست بدهند.
    •    این برنامه‌های آموزشی باید برای کودکان جذاب باشند. معمولاً افراد بالغ دوست ندارند که به آنها گفته شود از چه برنامه‌ای استفاده کنند؛ کودکان نیز از این قضیه مستثنی نیستند. سعی کنید برنامه‌های آموزشی را انتخاب کنید که دارای محتواهای سرگرم‌کننده و جالب برای کودک شما هستند. شما با استفاده از این روش می‌توانید دریابید که کودک شما به چه موضوع‌هایی علاقمند نیست.
    •    اگر برنامه‌ی آموزشی بتواند چندین موضوع متفاوت را به کودک شما یاد بدهد، یکی از بهترین‌ها محسوب خواهد شد. به عنوان مثال بعضی از برنامه‌های آموزشی زبان انگلیسی و ریاضی را به صورت هم‌زمان به کودک شما یاد می‌دهند.
لینگوکیدز بهترین همراه شماست
شما احتمالا می‌دانید که شعار ما در روش بازی کردن به همراه یادگیری چیست: «هرچقدر کودکان بیشتر تفریح کنند، بیشتر یاد خواهند گرفت». اگر کودکان خود را در خانه آموزش می‌دهید، بنابراین ما بهترین انتخاب برای شما هستیم. کودکان با استفاده از برنامه‌ی آموزشی ما می‌توانند زبان انگلیسی و مهارت‌های مورد نیاز در قرن بیست و یکم (برقراری ارتباط، همکاری، فکر کردن و ایجاد خلاقیت) را فرا گیرند. همچنین آنها با فعالیت‌های رایج همانند بازیافت و یا نحوه‌ی مسواک زدن آشنا خواهند شد. ما محصول‌هایی هم‌چون فلش کارت داریم که می‌توانید با استفاده از آنها فعالیت‌های آنلاین و آفلاین را با یکدیگر ترکیب کنید. می‌خواهید توصیه‌ی ما را بدانید؟ شما می‌توانید پس از یک روز خسته کننده‌ی کاری، با کودک خود مشغول به بازی‌های لینگوکیدز شوید و اوقات خوشی را با خانواده‌ی خود سپری کنید. 
همه می‌دانیم که در خانه حبس ماندن می‌تواند به برنامه‌های ما برای تولد گرفتن و یا مسافرت رفتن لطمه وارد کند. بنابراین شاید بازی‌های ما نتوانند این مشکل‌ها را حل کنند ولی به شما کمک می‌کنند با یادگیری لغات جدید، اوقات خوشی را سپری کنید. شما می‌توانید با استفاده از بازی «شیرینی ‌پزی» به پخت انواع شیرینی‌های مختلف بپردازید و در عین حال آهنگ تولدت مبارک را زمزمه کنید. اگر شما علاقمند هستید که کلمه‌های جدید در مورد طبیعت و یا ساحل یاد بگیرید، می‌توانید از بازی‌ جنگل‌های بارانی و یا آهنگ کشف گنج استفاده کنید. بگذارید تجسم شما به هر نقطه‌ای که می‌خواهد، سفر کند. آیا نکته یا بازی خاصی مدنظر شماست؟ می‌توانید در بخش نظرها آن را با ما در میان بگذارید.


 

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش