۰
سبد خرید شما

راهنمایی‌های گروه لینگوکیدز برای اینکه در خانه بمانید

هر روز بیدار شدن در خانه تبدیل به امری دشوار شده‌است. یافتن فعالیت‌های مشترک با کودکان، امری دشوارتر خواهد بود. شما کم‌کم احساس می‌کنید که فعالیت‌های کافی برای سرگرم کردن کودکان خود در طول روز نخواهید داشت. به همین علت ما یک راهنمای جامع تهیه کرده‌ایم که دارای فعالیت‌های جذاب فراوانی است. این مقاله را بخوانید تا بتوانید به ایده‌های آموزنده و الهام‌بخش برای سرگرم کردن فرزند خود برسید.
جدول محتوا:
    •    همیشه با لینگوکیدز اوقات خوشی را سپری کنید
    •    بازی‌های لینگوکیدز همراه با بازی به کودک شما آموزش می‌دهد
    •    خلاقیت
    •    همکاری
    •    تفکر تحلیلی
    •    ارتباط برقرار کردن
    •    لینگوکیدز در چه زمینه‌های دیگری کمک می‌کند؟
    •    برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی
    •    دنیایی از کتاب‌های صوتی لینگوکیدز
    •    کانال لینگوکیدز در سایت اسپاتیفای
    •    جلسه‌هایی که باید با ذرت‌بو داده وارد شوید
    •    پیشنهادهای مازادی که گروه لینگوکیدز دارد
    •    فیلم‌های مورد علاقه‌ی ما که برای کودکان نیز مناسب است
    •    زیرساخت‌های آنلاینی که وقت کودکان را در تمامی روز پر می‌کنند
    •    صبر کنید! گروه ما هنوز هم پیشنهادهای متفاوتی دارد!
    •    دستور پخت جدید برای ذرت بود داده
    •    زمان خوردن پیتزا رسیده
    •    س
همیشه با لینگوکیدز اوقات خوشی را سپری کنید
آیا به دنبال ایده‌ای برای سرگرم کردن فرزندان خود هستید؟ شما به محل درستی رجوع کرده‌اید! برنامه‌ی ما برای کودکان دو تا هشت ساله مناسب است. ما می‌خواهیم به خانواده‌ها کمک کنیم تا زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرند و به آنها این قدرت را بدهیم که بتوانند خلاق، دلسوز و کنجکاو باشند. برنامه‌ی ما دارای بازی‌ها، آهنگ‌ها و فعالیت‌های متنوعی است که می‌تواند برای هفته‌های متوالی کودک شما را سرگرم کند.
بازی‌های لینگوکیدز همراه با بازی به کودک شما آموزش می‌دهد
ما از طرفداران بزرگ یادگیری با استفاده از بازی کردن هستیم؛ در واقع علاقه‌ی ما به این موضوع به حدی بود که آن را تبدیل به هدف اصلی خود کردیم. ما این روش را یادگیری با استفاده از بازی خطاب می‌کنیم. ما دریافتیم که در طی روند آموزش باید سرگرمی وجود داشته‌باشد، در نتیجه تصمیم گرفتیم که از طریق بازی‌ها، آهنگ‌ها و دیگر فعالیت‌های مشابه این امر را صورت دهیم. همچنین ما می‌خواهیم به بچه‌ها کمک کنیم تا بتوانند مهارت‌های مورد نیاز برای قرن بیست و یکم را کسب کنند. این مهارت‌ها شامل: خلاقیت، همکاری، فکر کردن در شرایط بحرانی و نحوه‌ی ارتباط برقرار کردن هستند.
خلاقیت
خلاقیت یکی از عناصر اصلی در معیارهای لینگوکیدز است. ما می‌خواهیم دنیایی رنگی و فعال برای کودکان فراهم آوریم تا بتوانند با استفاده از بازی کردن آموزش ببینند و خلاقیت خود را بیشتر کنند، در عین حال در طول این مراحل سرگرم هم بشوند. در برنامه‌ی ما بازی‌هایی قرار داده شده که کودک می‌تواند خود را در شرایط مختلف قرار دهد و به عنوان فردی دیگر نقش بازی کند. به علاوه ما بازی‌هایی داریم که شامل رنگ‌آمیزی و استفاده از ادوات موسیقی هستند؛ هدف این نوع بازی‌ها، معرفی هنرهای مناسب به کودکان است. همچنین ما آهنگ‌هایی مخصوص لینگوکیدز داریم که علاوه بر جنبه‌ی آموزشی، کودک شما را به رقص وادار می‌کند.
همکاری
ما می‌خواهیم به کودکان یاد بدهیم که کار گروهی نتیجه‌ی بهتری دارد. همکاری کردن زمانی معنا دارد که جنبه‌های متفاوت و دیدگاه‌های مختلف از یک موضوع، گرد هم بیایند تا بتوانند برای یک مشکل راه‌حل مناسبی بیابند. در واقع همکاری کردن به معنای برد برای همه‌ی طرفین است. ما می‌دانیم که اگر خانواده‌ها به صورت دسته‌جمعی بازی‌های آموزنده انجام دهند، اتفاق فوق‌العاده‌ای خواهد افتاد؛ بنابراین ما بازی‌هایی با عنوان «با یکدیگر بازی کنیم» ایجاد کرده‌ایم. این بازی‌ها والدین و کودکان را درگیر می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد تا با همکاری و هم‌فکری کردن به بازی ادامه دهند؛ علاوه بر این، این دسته از بازی‌ها به کودک شما گرامر و کلمه‌های جدید را معرفی می‌کند. به برنامه ما رجوع کنید و یکی از بازی‌های ما را امتحان کنید.
تفکر تحلیلی
معمولاً کودکان کنجکاو هستند و دارای میلیون‌ها سوال در مورد جهان اطرافشان خواهند بود. لینگوکیدز می‌خواهد تفکر تحلیلی را برای کودکان جذاب‌تر از گذشته نماید؛ در واقع ما می‌خواهیم سعی کنیم که کودکان بیشتر به پیرامون خود توجه کنند و از کنجکاوی خود در راهی مفید استفاده کنند. ما برای اینکه بتوانیم مهارت تفکر تحلیلی را توسعه دهیم، فعالیت‌های جذابی هم‌چون بازی قایم موشک و یا آهنگ سافاریرا تولید کرده‌ایم. هم‌چنین ما در مورد این موضوع در شبکه‌های اجتماعی و یا در گردهمایی والدین صحبت‌هایی داشته‌ایم. سوال‌های کودکان می‌تواند آغازگر بحثی شیرین با آنها باشد؛ شما می‌توانید کودک خود را تشویق کنید تا عمیق‌تر درباره‌ی جهان اطراف خود بیاندیشد. سعی کنید از جمله‌ی زیر برای شروع یک مکالمه با فرزند خود استفاده کنید.
  ارتباط برقرار کردن
مهارت ارتباط برقرار کردن به کودکان کمک می‌کند تا بتواند احساس‌ها و تفکر خود را بروز دهند، در نتیجه رابطه‌ی والدین با فرزندان قوی‌تر خواهد شد. البته توجه داشته باشید که بدون داشتن دایره‌ لغات قوی نمی‌توان رابطه‌ی خوبی برقرار کرد. برنامه‌ی آموزشی لینگوکیدز به گونه‌ای طراحی شده‌است که می‌تواند در محیطی جذاب و امن، دایره لغات کودکان را بهبود ببخشد. ما یک بازی با عنوان «قایق را هدایت کن» داریم که شما و فرزندانتان می‌توانید با یکدیگر بازی کنید و به لیسا (شخصیت موجود در بازی) کمک کنید تا قایق خود را هدایت کند. این بازی به کودک شما این اجازه را می‌دهد تا مهارت برقراری ارتباط خود را قوی‌تر کند و ممکن است حتی خود شما چند کلمه‌ی جدید یاد بگیرید! حال بیاید به مبحث بعدی برویم!
لینگوکیدز در چه زمینه‌های دیگری کمک می‌کند؟
همه می‌دانند که نحوه‌ی یادگیری هر فرد متفاوت است، بنابراین ما منابع مختلف و فراوانی را برای کمک به شما در خانه، آماده کرده‌ایم. این منابع از روش‌های بصری، روش‌های شنیداری و روش‌های حرکتی استفاده می‌کنند تا بتوانند بیشترین آموزش را برای کودک شما فراهم کنند.
برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی
برنامه‌های ما در خصوص یادگیری زبان انگلیسی، بشدت ریزبینانه طراحی شده‌اند که برای کودکان دو تا پنج سال مناسب هستند. این برنامه‌ها بسیار سرگرم‌کننده و متنوع هستند و به کودک شما کمک می‌کنند تا بتوانند با تمرکز بیشتر و بهتر عمل یادگیری را انجام دهند. کودک شما با کمک برنامه‌های آموزش زبان لینگوکیدز می‌تواند رنگ‌ها، اعضای خانواده، اعداد، حیوان‌های خانگی و اشکال را یاد بگیرد. این برنامه‌های آموزشی به راحتی توسط کودکان دنبال می‌شوند و دارای آهنگ‌ها و بازی‌هایی هستند که کودک شما را راهنمایی می‌کنند.
    •    درس‌های مرتبط با آموزش رنگ‌ها برای کودکان، والدین و معلمان
    •    درس‌های مرتبط با آموزش اعداد برای کودکان، والدین و معلمان
    •    درس‌های مرتبط با آموزش انواع حیوان‌های خانگی برای کودکان، والدین و معلمان
    •    درس‌های مرتبط با آموزش اعضای خانواده برای کودکان، والدین و معلمان
    •    درس‌های مرتبط با آموزش اشکال برای کودکان، والدین و معلمان
دنیایی از کتاب‌های صوتی لینگوکیدز
کتاب‌های صوتی ما در سایت قرار دارند که هر کدام از آنها به دقت طراحی شده‌اند تا بتوانند به کودک شما برای توسعه‌ی مهارت‌های زبان انگلیسی، کمک کنند. اگر کودک شما به یک سخنگوی بومی گوش فرا دهد، به مرور با آهنگ زبان انگلیسی آشنا خواهد شد و هر روزه با آن انس خواهد گرفت. معمولاً کتاب‌های ما، مورد پسند کودکان دو تا چهار ساله قرار می‌گیرد. کودکان در بازی «من چه احساسی دارم؟» با شخصیتی به نام کووی کلماتی یاد می‌گیرند که نشان دهنده‌ی احساسات آنها است. این بازی مخصوص کودکان پنج تا شش ساله است. کودکان در بازی «میان وعده‌ی برفی» با کمک شخصیت‌هایی هم‌چون کووی و بابی می‌توانند در خانه میان‌وعده‌هایی جذاب درست کنند. این بازی برای کودکان بزرگتر از هفت سال است. کودکان در بازی «سبد ناهارتو آماده کن» به لیسا و دوستانش برای آماده کردن سبد ناهار، کمک می‌کنند. آنها مطمئن می‌شوند که لیسا و دوستانش چیزی را فراموش نکنند.
کانال لینگوکیدز در سایت اسپاتیفای
برای سرگرم کردن کودکان، آواز خواندن و رقصیدن در خانه جزء بهترین راه‌ها هستند. اگر کانال لینگوکیدز در سایت اسپاتیفای را دنبال کنید؛ کودک شما می‌تواند علاوه بر خوش‌گذرانی، کلمه‌ها و اصطلاح‌های جدید نیز یاد بگیرد. ما کانال اسپاتیفای را ایجاد کرده‌ایم تا خانواده‌ها از سراسر جهان به آن ملحق شوند و بتوانند موسیقی‌های لذت‌بخش لینگوکیدز را بشنوند.
جلسه‌هایی که باید با ذرت‌بو داده وارد شوید
در کانال یوتیوب ما، مجموعه کارتونی لینگوکیدز قرار گرفته‌است که تمامی شخصیت‌های محبوب لینگوکیدز در آن قرار دارند. ما در 28‌ام ماه مارچ سال 2020، اولین قسمت از جلسه‌هایی که باید با ذرت بو داده وارد شوید را در کانال یوتیوب قرار دادیم؛ این جلسه‌ها شامل مجموعه کاملی از انیمیشن‌های متفاوت بود و مورد پسند بسیاری از خانواده‌ها قرار گرفت. همه‌ی قسمت‌های مجموعه‌ی کارتونی ما بر روی کانال یوتیوب قرار می‌گیرند، بنابراین می‌توانید یک بسته ذرت بو داده بردارید و به تماشای کارتون‌های ما بنشینید. ما در یوتیوب‌ کانال‌های دیگری با محتواهایی هم‌چون موزیک ویدئو، برنامه‌های آموزشی و بازی‌های متفاوت داریم.
پیشنهادهای مازادی که گروه لینگوکیدز دارد
به دنبال ایده‌های بیشتری هستند؟ به مقاله‌ی ما در مورد پیشنهاد‌های برتر فیلم و منابع دیگر آنلاین مراجعه کنید.
فیلم‌های مورد علاقه‌ی ما که برای کودکان نیز مناسب است
فیلم‌ دیدن یکی از بهترین روش‌ها برای وقت‌گذرانی با خانواده‌ی خود است. به کودک خود اجازه دهید تا در انتخاب فیلم به شما کمک کند؛ آنها با دیدن فیلم‌های متفاوت می‌توانند دایره لغت‌های خود را بشدت توسعه دهند. ما در سایت خود لیستی از فیلم‌های جذاب فراهم کردیم که هر کدام از آنها یک ایده‌ی مناسب برای وقت‌گذرانی با خانواده است.
زیرساخت‌های آنلاینی که وقت کودکان را در تمامی روز پر می‌کنند
در اینترنت منابع فوق‌العاده‌ای برای سرگرم کردن فرزند شما وجود دارد، اما اگر بخواهید هر کدام از آنها را مطابق با سن کودک خود انتخاب کنید، با مشکلی وقت‌گیر روبرو خواهید شد. ما تحقیق‌های فراوانی انجام دادیم و لیستی از زیرساخت‌های آنلاین و پرکاربرد فراهم آوردیم که می‌توانید با استفاده از آنها مشغول به فعالیت‌های جذاب شوید و روز خود را به خوشی بگذرانید. 
صبر کنید! گروه ما هنوز هم پیشنهادهای متفاوتی دارد!
ما می‌توانیم فعالیت‌های بیشتری برای شما فراهم کنیم تا بتوانید فرزند خود را سرگرم کنید. گروه لینگوکیدز راه‌های جالبی دارد که می‌توانید با استفاده از آنها در یک روز بارانی، فرزند خود را سرگرم نمایید. اگر به وبلاگ ما سر بزنید می‌توانید دستورهای پخت محبوب و شگردهای جدید یاد بگیرید که به شما کمک می‌کنند تا خانواده خود را سرگرم نگاه دارید.
دستور پخت جدید برای ذرت بود داده
ما در روز جهانی ذرت بو داده توانستیم دستورپختی جدید برای آن معرفی کنیم. بنابراین شما می‌توانید هر روزتان را با این دستورپخت جدید شروع کنید. سعی کنید این تنقلات مقوی را برای کودکان خود تهیه کنید.
زمان خوردن پیتزا رسیده!
اگر شما آدم ماجراجویی هستید، می‌توانید با کودک خود پیتزا بپزید؛ همچنین می‌توانید به کودک خود یاد دهید که غذای مورد‌علاقه‌اش چگونه پخته می‌شود. ممکن است بعد از آشپزی وقت اضافی بیاورید و تمیزکاری هم انجام دهید.
وقت ایجاد کاردستی رسیده!
شما می‌توانید در سایت ما نکته‌هایی برای ایجاد کاردستی و یا اثرهای هنری پیدا کنید؛ با استفاده از آنها و با بهره‌گیری از وسایلی که در خانه موجود است، می‌توانید با فرزند خود کاردستی درست کنید. به کودکان خود کمک کنید تا بتوانند مهارت‌های حرکتی خود را توسعه دهند. شما می‌توانید به آنها کمک کنید تا کاردستی و اثرهای هنری خلق کنند و با استفاده از این موضوع خلاقیت و عزت نفس آنها را بالا ببرید. امیدواریم راهنمایی‌های ما برای شما ایده‌های متفاوتی را ایجاد کرده باشد، که بتوانید با استفاده از آنها در طول هفته با کودک خود تفریح کنید. اگر نکته‌ای مدنظر شما است که ما آن را ندید گرفته‌ایم، لطفا به ما در شبکه‌های اجتماعی اطلاع دهید.


 

۵
از ۵
۱۷ مشارکت کننده

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش